12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Noizy shpërndan këngën e Bebe Rexhës, ky është reagimi i saj

Noizy ka shpërndarë projektin e ri të Bebes.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, dje (e premte) ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Sacrifice”, titullohet kënga e re e Bebes, të cilës ia realizoi edhe anën vizuale, ndërsa po pritet mirë në publik.

Kjo këngë i ka pëlqyer edhe reperit Noizy, i cili e publikoi atë këngë në llogarinë e tij në Instagram.

Madje, artisti njofton fansat që videoklipi i Bebes duhet të shikohet patjetër.

Bebe Rexha e shpërndau postimin e Noizyt në Instagram, duke treguar se ndjehet falënderuese për mbështetjen e tij.

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com