DailyNews.mk
VIP YJET

Noizy kërkon ndihmën e fansave për këtë gjë

Noizy ka nevojë për ndihmën e fansave.

Noizy është një nga artistët tanë që ka arritur të realizojë disa bashkëpunime me artistë ndërkombëtar.

Së fundi, artisti përmes një postimi lut fansat që të bëjnë sa më shumë dëgjime për këngën “Bando Diares”, për t’u futur në tabelat e mbretërisë së bashkuar.

“Eshte nje gar e rendesishme dhe kjo gar eshte deri neser… do ju kisha lutur te gjitheve ti bejme sa me shume streams dhe te blejme REMIX qe te futemi ne UK CHARTS”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se ky projekt muzikor i Noizyt erdhi në bashkëpunim me Dutchavelli, OneFour, Kekra dhe Divine.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More