11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Noizy kërkon ndihmën e fansave për këtë gjë

Noizy ka nevojë për ndihmën e fansave.

Noizy është një nga artistët tanë që ka arritur të realizojë disa bashkëpunime me artistë ndërkombëtar.

Së fundi, artisti përmes një postimi lut fansat që të bëjnë sa më shumë dëgjime për këngën “Bando Diares”, për t’u futur në tabelat e mbretërisë së bashkuar.

“Eshte nje gar e rendesishme dhe kjo gar eshte deri neser… do ju kisha lutur te gjitheve ti bejme sa me shume streams dhe te blejme REMIX qe te futemi ne UK CHARTS”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se ky projekt muzikor i Noizyt erdhi në bashkëpunim me Dutchavelli, OneFour, Kekra dhe Divine.

Related posts

Dafina Zeqiri me plot elegancë në MPJ-në e Suedisë, nuk arrin të fitojë çmimin “Eksporti Muzikor i Vitit”

Admin

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

Admin

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Admin

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

Admin

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

Admin

Amelia Hamlin vesh një rrjetë metalike të tejdukshme pas ndarjes nga Scott Disick

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com