33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Njomza krahason veten me Mona Lisën

Njomza ka publikuar një imazh në Instagramin e saj ku ka marrë pozën e Mona Lisës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Njomza, e cila nuk është edhe aq aktive në rrjete sociale ka publikuar sot një imazh ku duket se i ngjan Mona Lisës.

Ajo në postin e saj të fundit për shaka si mbishkrim shkroi `njomzalisa`, duke bërë me dije se ngjante me ikonën e Da Vincit.

View this post on Instagram

njomzalisa

A post shared by NJOMZA (@notnjomza) on

Njomza u zbulua nga Mac Miller, i cili e mori atë në labelin e tij të Warner Bros. Record Imprint.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More