2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Një vit pas publikimit, Dua Lipa numëron suksese të reja me albumin “Future Nostalgia”

Dua ka arritur tjetër sukses me albumin “Future Nostalgia”.

Dua Lipa vazhdon të numërojë suksese të shumta me albumin “Future Nostalgia”, të cilin e publikoi vitin e kaluar.

Së fundi, artistja bëri të ditur se albumi i saj “Future Nostalgia” (The Moonglight Edition) ka 10 këngë me 100 milionë transmetime në Spotify.

Ky është sukses i jashtëzakonshëm i Duas, albumi i të cilës po i bën konkurrencë artistëve të njohur edhe tash e një vit pas publikimit.

Dua pas angazhimeve të shumta, ka kaluar pak kohë me të dashurin.

Ajo publikoi një imazh, në të cilin u shfaq e mbështetur pranë Anwarit, teksa po kalonin mbrëmjen pranë njëri-tjetrit.

Që të dy ishin veshur në të zeza, Dua po mbante edhe një kapele shumëngjyrëshe në kokë, kurse dukeshin shumë të lumtur me praninë e njëri-tjetrit.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com