14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Kuriozitete

Një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit është si një skenë nga ishujt grekë

Në ditët kur ju mungon deti, ky restorant bardhë-blu në Çarshinë e Vjetër të Shkupit do t’ju kujtojë fshatrat e vogla magjike greke … Kalldërm, lule rozë, dritare blu dhe korniza të përsosura per fotografi..

Çarshia e Vjetër e Shkupit është e mbushur me lokale unike, e në mesin e tyre është lokali “Mon Frère”, i cili duket si një skenë nga ishujt grekë. Dritare, tavolina dhe karrige bardhë-blu, të plotësuara me lule rozë, thjesht të bukura.

Për shumë, ky restorant është një nga vendet e preferuara për të pikturuar në pazar.

Plus, disa nga pijet janë në një nuancë të përsosur blu, gjithçka është vetëm në ton.

Foto nga restoranti unik, i cili për një moment do t’ju japë ndjesinë se jeni në një vend bregdetar:

https://www.instagram.com/p/CDLt6Wrp327/
https://www.instagram.com/p/CFrTOgupAZF/
https://www.instagram.com/p/CInU9riJgwl/
https://www.instagram.com/p/CUepiZjsjEm/
https://www.instagram.com/p/B6VqdS_pJmD/

Related posts

Kanceri i stomakut nuk diagnostikohet në kohë, simptomat që mund të shpëtojnë jetën

admin

Si përshëndetet Angela Merkel nga Ikea, me një reklamë kreative: Më në fund në shtëpi

admin

Gjendet në Kinën qendrore një sistem antik i ujit

admin