2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Kronika

Një i vdekur dhe një i plagosur nga një sulm me armë jashtë një qendre të vaksinimit në Parisit

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur si pasojë e gjuajtjes me armë jashtë një qendre të vaksinimit, të hënën në Paris.Lajmin e ka bërë të ditur agjencia frenceze e lajmeve AFP.

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë thënë se sulmuesi ka ikur nga vendi i ngjarjes me një motoçikletë.Një numër i madh i forcave policore ka dalë në vendin e ngjarjes ndërkohë që nuk dihen ende motivet e sulmit.

Related posts

Nxënësit përleshen në një shkollë të mesme në Veles

Admin

Zjarr në barakat e Gjyqit për kundërvajtje në Parkun e qytetit

Admin

Arrestohen katër persona në Gjakovë, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Admin

Gjobiten 27 motoçiklistë në Tetovë dhe Gostivar

Admin

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Bllacë, kërkohej nga Interpoli

Admin

“Trafikim me njerëz” arrestohen pesë persona në Pejë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com