23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Kronika

Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

Ministria e Punëve të Brendshme, një banor nga Shkup është arrestuar pasi që fizikisht ka sulmuar policët.

“Më 18.07.2021 rreth orës 18:30 nga Stahojdica e Shkupit, policët kanë arrestuar S.Q (37) për shkak se fizikisht, me thikë ka sulmuar zyrtarët policorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngirtet kallëzim pena.

Related posts

Mbi 200 shkelje në trafik në Shkup, 118 për vozitje të shpejtë

Admin

Tre të vdekur në tri aksidente brenda ditës në Kosovë

Admin

Krim brenda familjes në Klos – vritet kryefamiljari, policia arreston nënë dhe bijë

Admin

MPB ka regjistruar 204 shkelje të komunikacionit në Shkup, 118 për vozitje të shpejtë

Admin

Gostivar, vëllau ia vjedh motrës arin në vlerë prej 50 mijë euro

Admin

Aksidenti tragjik në Durrës i mori jetën Elonës, vajzës së talentuar që pikturonte shenjues librash

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More