23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Shqipëri

Nis java e hapur e vaksinimit masiv, Manastirliu apel qytetarëve: Vaksinohuni në qendrën më të afërt, mbroni shëndetin

Ka nisur sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç. Me anë të një postimi në facebook, Manastirliu ka ftuar të gjithë qytetarët që me kartën e tyre të identitetit të paraqiten në qendrën më të afërt të vaksinimit për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid.

Postimi i ministres Manastirliu: Nis sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç . Me kartën e identitetit mund të paraqiteni në qendrën tuaj shëndetësore ose në qendrën më të afërt të vaksinimit, përgjatë gjithë javës, nga mëngjesi deri në 8 të mbrëmjes, për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid
#RuajShëndetin #ShqipëriaBuzëqesh

Related posts

Ekipi shqiptar në Këshillin e Sigurimit, Xhaçka: Shqipëria do përfaqësohet nga më të mirët

Admin

Kryeministri Rama nga shkolla e kopshti “Perlat” në Durrës: Ka rilindur pas tërmetit, s’ka dallim nga godinat e komunave Europiane

Admin

Këshilltari gjerman i Bashës i shkruan ambasadores Yuri Kim: Berisha ka bërë shumë për perëndimin dhe Shqipërinë, ai është një njeri i SHBA dhe BE dhe s’ka lidhje me krimin

Admin

Shqipëri, temperaturat gjatë ditëve të ardhshme pritet të shkojnë deri në 43°C

Admin

Ministria e Shëndetësisë konfirmon mbërritjen e variantit “delta” të COVID në Shqipëri

Admin

Situata e Covid 19 në vendin tonë; Rastet e reja në 24 orët e fundit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More