17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Nick Cannon bëhet baba për herën e nëntë

Nick Cannon është bërë sërish baba.

Të mërkurën mbrëma, 41-vjeçari hyri në rrjete sociale për të njoftuar lindjen e fëmijës së tij të nëntë, i cili është i pari me LaNishe Cole.

Nick dhe LaNisha mirëpritën një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Onyx Ice Cole.

Lindja e vajzës erdhi disa muaj pasi Nick u bë baba në muajin korrik me një grua tjetër.

Related posts

David Beckham thuhet se u emocionua aq sa derdhi lot në dasmën e djalit të madh, Brooklyn

admin

Chanel bashkëpunon me Kristen Stewart për filmin “Spencer”

admin

Mozzik me ide të qarta: Kjo verë s’do më gjejë beqar

admin