24 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Ngushëllime nga Varheji për aksidentin

Bruksel, 23 nëntor – Eurokomisari për Zgjerim shprehu ngushëllime përmes Tuiterit për aksidentin e autobusit në të cilin jetën e humbën 46 persona në autostradën Struma.

“Lajme të tmerrshme për aksidentin tragjik të autobusit në Bullgari herët në mëngjes. Mendimet dhe ngushëllimet  mia janë me familjarët dhe miqtë e personave që e humbën jetën dhe me njerëzit dhe autoritetet e Maqedonisë së Veriut. U dëshiroj rikuperim të shpejtë të lënduarve”, shkroi Oliver Varheji në Tuiter.

Related posts

Moti sot i ngrohtë

admin

Vaksinim kundër gripit sezonal nga e premtja, janë blerë 40 mijë vaksina

admin

Blerim Bexheti realizon edhe një premtim zgjedhor

admin