15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Shqipëri

Në PD ka nisur revolta pasi Basha përjashtoi Berishën nga grupi parlamentar

Jashtë selisë blu, në orët e para të mëngjesit është vënë re kryengritja e parë për veprimin e liderit të demokratëve.

“BASHA IK” shkruan një banderolë e madhe e ngjitur jashtë selisë.

Mbrëmjen e djeshme u bë edhe mbyllja e dyerve të selisë për të shmangur përplasjet midis simpatizantëve të Berishës dhe mbështetësve të Bashës.

Në PD kanë nisur revoltat e para pasi Basha përjashtoi Berishën nga grupi parlamentar.

Jashtë selisë blu, në orët e para të mëngjesit është vënë re kryengritja e parë për veprimin e liderit të demokratëve.

“BASHA IK” shkruan një banderolë e madhe e ngjitur jashtë selisë.

Mbrëmjen e djeshme u bë edhe mbyllja e dyerve të selisë për të shmangur përplasjet midis simpatizantëve të Berishës dhe mbështetësve të Bashës.

Related posts

‘Lufta’ me COVID-19, mbërrijnë edhe 29,250 doza Pfizer në vendin tonë

Admin

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: Rregjistrohen 295 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit

Admin

Nikolla pret ambasadorin e Zvicrës: Fuqizim i bashkëpunimit parlamentar dhe mbështetje për reformat

Admin

Mbi 97 për qind e familjeve në Shqipëri nuk i plotësojnë nevojat për ushqim e veshje

Admin

Manastirliu me fëmijët e shtëpisë së “Zyber Hallulit”: Vit shkollor të mbarë dhe të shëndetshëm

Admin

Nga New Yorku në Prishtinë/ Rama viziton nesër Kosovën, zbardhet axhenda

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com