15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Në ora 00:01 u lind fëmija e parë e gjinisë mashkullore në Maqedoni

Foshnja e parë në vitin 2021 u lind në Klinikën Universitare për Gjinekologji dhe Akusheri në Shkup në ora 00:01.

Foshnja është e gjinisë mashkullore dhe peshon 3 kilogramë e 650 gramë dhe është e gjatë 51 centimetra.

E ëma e foshnjës është Bojana Smileska nga Shkup dhe është foshnja e dytë e saj.

Related posts

Arsovska nuk pranon debat me Shilegovin: Më degradon dhe mi mohon cilësitë e mia

Admin

Arifi: Ne thirremi në punën tonë paraprakisht

Admin

Taravari merr mbështetje edhe nga partia turke në Gostivar

Admin

Maqedoni, do të vlejnë fletëvotimet që nuk do të kenë vulë

Admin

Seanca e 115 e Qeverisë, ja vendimet

Admin

Istrefi: Prioritet i parë do te jetë zgjidhja e kaosit urbanistik në Strugë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com