18.5 C
Los Angeles
November 29, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni Rekomanduar

Në mesin e viktimave edhe katër qytetarë nga Dibra

Në mesin e viktimave në tragjedinë e autobusit nga Maqedonia e Veriut që ndodhi sot në Bullgari, janë edhe katër qytetarë nga Dibra.

“46 shpirtërat, ndër to 4 dibranë, që morën rrugën për të shijuar kënaqësinë e një fundjave, sot nuk u kthyen më pranë familjeve të tyre , por si dëshmorë i dhuruan shpirtin Zotit të Gjithësisë.
Ngushëllime për të gjithë familjarët e viktimave, ndërsa të ndjerët qofshin nën mëshirën e Zoti!”, shkruan në faqen Qyteti i Dibrës.

Related posts

Pas një muaji koronavirusi u kthye në Dibër

admin

Regjistrohen 469 raste me Kovid-19, 13 të vdekur, 375 pacientë të shëruar

admin

Taravari për Zhurnal: Deputetët e ASH-së janë të palëkundur dhe nuk shantazhohen

admin