14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Në mes të gjoksit, Dafina Zeqiri realizon tatuazhin e ri dedikuar ekipit “Moneyz Music”

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë ka treguar se është e apasionuar pas tatuazheve.

Ajo numëron disa të tillë në pjesë të ndryshme të trupit dhe një të fundit e ka bërë më të veçantë.

Bëhet fjalë për një tatuazh të realizuar në pjesën e gjoksit, të cilin ia ka dedikuar ekipit të saj – Moneyz Music.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Mos shko” ka bërë një M të madhe teksa në postimin në InstaStory shtoi: “Për ekipin Moneyz Music”.

Ajo është pjesë e labelit të lartpërmendur që një kohë të gjatë së bashku me një sërë yjesh të tjerë përfshirë edhe të dashurin e saj, DJ Geek.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Dafina gjithashtu ka bërë hite të mëdha e bashkëpunime të ndryshme në vulën e Moneyz.

33-vjeçarja tani ka nisur përgatitjet e verës që do të lansohen ditëve në vijim. 

https://www.instagram.com/p/CclPFWGolvA/

Related posts

Zelensky zotohet se do ta organizojë Eurovisionin e vitit të ardhshëm në Mariupolin e shkatërruar nga lufta

D V

Ledina Çelo: Jeta është më e bukur pas të dyzetave

admin

Oriola Marashi sjell ‘selfie’ atraktive, teksa pozon me trëndafila të kuq

admin