22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

“Në kohë të mira e të vështira”, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani ndajnë një moment intim me ndjekësit

Ata janë së bashku për më shumë se një dekadë dhe një nga çiftet më të admiruara shqiptare.

Bëhet fjalë për dyshen e njohur, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, të cilët tanimë e kanë dëshmuar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi, krijuesit e hitit “Duamë” kanë ndarë disa momente intime bashkë me ndjekësit e tyre.

https://www.instagram.com/p/CWQwCB0g2BC/?utm_source=ig_web_copy_link

Në fotografitë që ka publikuar Cani, çifti shfaqen duke shkëmbyer puthje në një prapaskenë të mrekullueshme.

“Zemër përmbi zemër”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtyre imazheve.

Albani në anën tjetër ka publikuar një foto pranë bashkëshortes duke i dhuruar një puthje në ballë, gjersa shtoi: “Në kohë të mira e të vështira”.

Alban dhe Miriam (Foto: Instagram)

Të njëjtit duket se këto ditë po qëndrojnë në Kosovë për të realizuar një projekt të përbashkët.

Megjithatë, akoma nuk është zbuluar nëse ka të bëjë me ndonjë këngë të re.

Related posts

Mentor Haziri me akuza ndaj Festivalit të RTSh-së pasi nuk iu pranua kënga: Nuk i duan shqiptarët e Kosovës, sepse i frikohen konkurrencës

admin

Strictly star HRVY and married dance partner Janette Manrara cuddle up as they leave rehearsals

Lea Musliju

Lily James playfully ‘vies for Dominic West’s attention’ in flirty unearthed snaps

Lea Musliju