23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Në 24 orët e fundit asnjë i vdekur nga Kovid-19 në Tetovë

Tetovë, 13 shtator – Asnjë i vdekur në 24 orët e fundit nga Covid 19 në Tetovë konfirmuan autoritet spitalore për Tetovasot.Ata thanë se numri ka rënë ndjeshëm ditëve të fundit.
Janë 43 pacientë të hospitalizuar.Të vaksinuar me një dozë janë 6 pacientë ndërsa me dy doza vaksinimi 4.Janë poashtu 43 që janë me oksigjeno terapi dhe asnjë me respirator.

Related posts

Drejtoresha e QIK-ut, Sermine Purrini: Unë i them PO Visar Ganiut për të vazhduar rrugëtimin për një Çair më të gjelbër

Admin

Sadi Bexheti sot realizoi takim me nëndegët Vëllazërimi dhe Gam Gam

Admin

Para zgjedhjeve, kryetarët e komunave ndajnë mijëra leje për ndërtim

Admin

539 të infektuar, 41 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

Admin

Shkupjani e mashtron kushërirën e tij, për dy muaj ia merr 50 mijë euro

Admin

Vërshime në Veles, përmbyten një pjesë e rrugëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com