DailyNews.mk
Sport-al

Ndeshja për të mos u humbur në Ligën e Kampionëve sonte

Liga e Kampionëve do të vijojë edhe sot me disa ndeshje tejet interesante në planprogram.

Vëmendja padyshim që do të jetë në ”Allianz Arena”, aty ku Bayern Munich takohet me Atleticon me fillim nga ora 21:00.

Real Madrid ndërkohë pret Shakhtarin në ”Alfredo Di Steafo”, ku kërkon këndelljen pas humbjes në fundjavë nga Cadiz. Ky takim luhet nga ora 18:55.

Ajax është nikoqir i Liverpoolit ndërsa Manchester City luan si vendas ndaj Portos.

Më poshtë të gjitha ndeshjet që zhvillohet sot dhe oraret e tyre.

Related posts

Mourinho kritikon Fernandesin: Në dy ndeshjet e fundit ai nuk ishte aty

Lea Musliju

“Euro 2020” vazhdon me dy derbi, kryesorja Çeki – Angli

Lea Musliju

Uells – Danimarkë, ndeshja tjetër e fazës 1/16 për “Euro 2020”

Lea Musliju

De Bruyne shpallet lojtari i ndeshjes Finlandë – Belgjikë

Lea Musliju

Danimarka kualifikohet tutje dhe e eliminon Rusinë nga “Euro 2020”

Lea Musliju

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More