23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Edhe reperi Mozzik ka uruar festën.

Reperi kosovar sot ka sjellë një imazh familjar për ti dhënë më shumë kuptim festës së Kurban Bajramit, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ai bëri dedikimin më të bukur prindërve të tij, që jo rrallë herë ka vepruar ngjashëm.

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit. E ne ndihemi edhe më shumë të bekuar kur cdo festë janë pranë nesh. Urime Festën e Kurban Bajramit nga familja Aliu! Zoti ju ruajtë e ju dhashtë begati në shtëpitë tuaja”, ka shkruar Mozzik derisa sjellë foton me prindërit dhe Getinjon.

Ndryshe, kënga e tij e fundit është ajo me titullin “Dashni me photoshop

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More