18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ndahet nga jeta profesoresha Emine Zendeli si dhe ish- dekane në Fakultetin e Drejtësisë pranë UEjL

Tetovë, 11 shtator – Fakulteti Juridik UEJL në rrjetin social bëri të ditur se sot se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe ish-dekane e Fakultetit të Drejtësisë, transmton Zhurnal.mk

“Me pikëllim të thellë njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe ish-dekane e Fakultetit të Drejtësisë.

Varrimi i të ndjerës, do të bëhet sot, në orën 16:15, në varrezat e qytetit të Tetovës.

Ngushëllime familjarëve, kolegëve, studentëve dhe të gjithëve që kanë punuar dhe bashkëpunuar me prof. Emine Zendeli!”, shkruhet në njoftimin nga Fakulteti Juridik UEJL në rrjetin social Facebook, transmeton Zhurnal.mk

Lajm pikëllimiMe pikëllim të thellë njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegia jonë Emine Zendeli, profesoreshë dhe…

Posted by Fakulteti Juridik UEJL / Law Faculty SEEU / Правен Факултет УЈИЕ on Saturday, September 11, 2021

Related posts

Konferencë shtypi e kryeministrit Zaev dhe kryetares së KE-së, fon der Lajen (drejtpërdrejtë)

Admin

Deponia e shetitorja në Dibër ngelën vetëm fjalë në letër, premtimet nuk u realizuan

Admin

ASHMMA: Vitin e kaluar ka rënë në minimum profiti i televizioneve në Maqedoni

Admin

Gjyqtarët nuk ndihen të lidhur mjaftueshëm me punën e Këshillit Gjyqësor, nevojitet transparencë e plotë

Admin

Kacarska e njofton Mariçiqin për kushtet e punës në Gjykatën Kushtetuese

Admin

Dimitrov: Vizita e Fon der Lajenit sinjal i fuqishëm për nevojën e fillimit të negociatave me BE-në

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com