33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Sport

Napoli, pos Kepas, interesohet edhe për Navasin

Skuadra e Napolit e ka shpërndarë interesimin në dy portierë cilësorë.

Bëhet fjalë për Kepa Arizabalagan dhe Keylor Navasin të cilët janë në krye të listës së dëshirave për ish-kampionët italianë.

Për të parin bisedimet me Chelsean tashmë janë hapur, ndërsa sa i përket Navas, ende nuk është nisur ndonjë ofertë në drejtim të Paris Saint Germain për të.

Në skuadër do të ketë vend vetëm për njërin nga ta, pasi, siç dihet, të dy portierët vijnë pas mungesës së minutave në klubet respektive dhe nuk do të pranonin ndonjë variant që të mbesin sërish në pankinë.

Gjithsesi, ende nuk ka asgjë konkrete në asnjërin tabor dhe ende nuk dihet se si do të rrjedh situata.

Related posts

Presidenti i La Liga, Tebas: Barca në rrugë të mirë për t’i regjistruar përforcimet e reja

admin

Ibrahimovic do të nënshkruajë kontratë të re me Milanin

admin

Situata me Foden e Grealish – Guardiola kishte arsye të fortë t’i përjashtonte dyshen

admin