11.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Napoli konfirmon një tjetër rast me COVID-19

Përmes një komunikate për shtyp të postuar në llogarinë e tyre në twitter, Napoli ka konfirmuar se Faouzi Ghoulam ka testuar pozitiv me virusin COVID-19.

“Lojtari është asimptomatik dhe tani veçse është izoluar në shtëpinë e tij”, shkruhet pos tjerash në komunikatë.

30 vjeçari ka patur 12 paraqitje në të gjitha garat me Napolin këtë stinor dhe është i përfshirë në listën e Ligës së Evropës.

Napoli gjatë ditës së djeshme kishte deklaruar se Fabian Ruiz është shëruar nga COVID-19 dhe kësisoj për momentin vetëm qendërmbrojtësi Ghoulam është i infektuar.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com