21.7 C
Skopje, NM
24/06/2021
DailyNews.mk
Мода

Must have: Марами со впечатливи дезени можат целосно да ја трансформираат секоја комбинација

Моќта е во деталите. Секогаш кога сакаме да ставиме акцент на личниот моден израз, тоа најефективно го правиме преку изборот на модни додатоци.

Понекогаш, само еден мал детаљ е доволен да ја промени целата слика. Во таа насока, нашиот денешен избор за MUST HAVE се марамите со уникатни дезени од актуелната линија модни додатоци на нашиот моден бренд Елена Лука.

Изработени од пријатен материјал, во неколку колоритни и исклучително впечатливи принтови, овие модни додатоци ќе го освежат секој Ваш есенски изглед.

Може да ги комбинирате буквално во секој аутфит, независно дали се работи за деловен изглед за на работа или лежерен изглед за прошетка во град.

Покрај околу врат, може да ги носите во неколку различни варијанти: околу глава, врзани на рака или пак на рачката од вашата омилена чанта.

Набавете ги онлајн, на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во уникатното и безбедно шопинг искуство!

Related posts

Панк, одела и сексапил во новата колекција на Живанши

Lea Musliju

Алберта Ферети: Практична колекција за жени со самодоверба

Lea Musliju

Македонските модели и нивните мајки: Миа и Кристина се вонсериски убавици

Lea Musliju

Врвот на елеганцијата во новата колекција на Емпорио Армани

Lea Musliju

40 фустани кои можат да бидат достојна замена за венчаниците

Lea Musliju

Фантастична колекција на Диор: И комфорот може да биде луксузен

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More