9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Zgjedhjet2021

Murseli vizitoi pikat e vaksinimit në Tetovë, siguron kushte për stafin shëndetësor

Shkup, 13 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Vullnet Murseli mëngjesin e sotëm ka vizituar pikat e vaksinimit tek ndërtesa e ish – Shtëpisë së Armatës dhe tek Pallati i Kulturës.

“Nga afër pashë kushtet dhe ambientin e ftohtë, ku personeli mjekësorë kryen vaksinimin e qytetarëve. Edhe pak ditë kanë mbetur deri te ndryshimi dhe Tetova do të jetë në vendin e merituar! Të gjithë të punësuarit do të çlirohen, do të fitojnë kushtet dhe statusin që meritojnë. Ata janë heronjtë tanë dhe si të tillë do të trajtohen. Vaksinohuni të gjithë që t’i kthehemi jetës normale si para pandemisë! Sfidat e tjera do ti kalojmë bashkë”, ka thënë Murseli.

Related posts

Kasami: Ne nuk kemi njollë në të kaluarën tonë

Admin

Dy kundërkandidatët për Çairin, Visari dhe Kastrioti duke përqafuar njëri-tjetrin përfunduan fushatën zgjedhore

Admin

Nevzat Bejta nga Gostivari: Shqiptarë, maqedonas, turq apo romë, së bashku, dhe jo të ndarë për të mirën e Gostivarit

Admin

Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

Admin

Sela: Kemi duruar 20 vite dhe do të durojmë edhe dy ditë, e përfundimisht do e sjellim ndryshimin dhe fitoren e shqiptarëve

Admin

Ilire Dauti: Dallimi i jonë me ata është si dita me natën, si e bardha me të zezën

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com