DailyNews.mk
VIP YJET

“Mund të të dua si e çmendur”, Arta Memedi pozon atraktive në imazhet e fundit

Arta Memedi ka pozuar joshëse në fotosesionin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Memedi, është shfaqur tejet atraktive në imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Ajo e ka realizuar një fotosesion tejet profesional dhe duket atraktive.

View this post on Instagram

I can love you crazy babe… @shkumbinlimani 📸

A post shared by KLEOARTA (@artamemedi) on

“Mund të të dua si e çmendur”, ka shkruar ndër të tjera Arta pranë postimit të njërës fotografi.

Këngëtarja është aktive në këtë rrjet social dhe kjo nuk është hera e parë që ajo pozon atraktive dhe merr vëmendjen në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More