33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Mund të ndodh për të parën herë – Messi dhe CR7 në të njëjtin grup në Ligën e Kampionëve

Lionel Messi dhe Crisitano Ronaldo në të njëjtin grup të Ligës së Kampionëve?

Kjo do të ishte befasia më e mirë që do të na dhuronte tërheqja e shortit për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sot me fillim nga ora 17:00, edhe nis zyrtarisht sezoni i ri i Ligës së Kampionëve, me tërheqjen e shortit për fazën e grupeve.

Për herë të parë, ekziston mundësia që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të jenë pjesë e të njëjtit grup.

Juventus është pjesë e vazos së parë si kampion i Italisë, ndërsa Barcelona në vazon e dytë.

Një përballje Juventus – Barcelona, njëherit Ronaldo – Messi, do të ishte finale para finales në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More