2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Mozzik dhe Loredana shijojnë ditën me diell në plazhin e Dubait

Mozzik dhe Loredana po relaksohen në maksimum në pushime.

Mozzik dhe Loredana ka pak ditë që udhëtuan drejt Dubait bashkë me vajzën e tyre, Hanën.

Çifti së fundi kanë publikuar disa fotografi në rrjete sociale, me të cilat nuk kanë lënë më dyshime se ata janë bashkë.

Madje, kësaj radhe dyshja vendosën që t’ua mbyllin gojën të gjithëve, duke postuar fotografi të njëri-tjetrit.

Ditën e sotme, dyshja e nisën me fotografi nga plazhi, me të cilat tregojnë se po e shijojnë në maksimum ditën me diell atje.

Derisa Mozzik tregoi me një foto pijen që po e shijonte, Loredana fotogragoi trupin nga afër, duke marrë rreze dielli.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com