33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 20 korrik – Moti sot do të jetë me vranësira dhe diell. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore të vendi.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 21 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri në 34 gradë celsius.

Related posts

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

Admin

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pritet deri 45 minuta

Admin

Promovimi i aktiviteteve verore në natyrë në Qendrën e skijimit “Kodra e Diellit”

Admin

Taksë për ruajtjen e bletëve në Maqedoni

Admin

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Admin

Në Vranjë janë vaksinuar 12 mijë shtetas të Maqedonisë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More