23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Moti nesër në Maqedoni

Shkup, 11 shtator – Moti nesër do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesën jugperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 16, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri në 29 gradë celsius.

Nga dita e hënë moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohët.

Related posts

Ilire Dauti shefe e shtabit zgjedhor të ASH-AAA në komunën e Zhelinës

Admin

Husrev: Komuniteti turk nuk do ta njoh regjistrimin nëse numri i turqve do të dal më pak se 7%

Admin

Shkup, sot regjim i posaçëm i komunikacionit

Admin

Drejtoresha e QIK-ut, Sermine Purrini: Unë i them PO Visar Ganiut për të vazhduar rrugëtimin për një Çair më të gjelbër

Admin

Drejtoresha e QIK-ut, Sermine Purrini: Unë i them PO Visar Ganiut për të vazhduar rrugëtimin për një Çair më të gjelbër

Admin

Sadi Bexheti sot realizoi takim me nëndegët Vëllazërimi dhe Gam Gam

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com