26.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Shkup, 12 shtator – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 17, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri 32 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ngrohtë dhe temperaturat më të larta se mesatarja për këtë periudhë.

Related posts

Fon der Lajen: Jap mbështetje të plotë për fillimin e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në

Admin

Grupacioni Parkland shënon 5 vjetorin e themelimit

Admin

Zaev: “Lulja e Srebrenicës” e Pçinjës te Konjari i Poshtëm është ura më e gjatë në vend që lidh dy drejtime rrugore rajonale

Admin

Presidenti Pendarovski dërgoi ruim me rastin e Ditës ndërkombëtare të shqiptarëve

Admin

Mosfunksionimi Kuvendit është në mospunën e komisioneve kuvendore, thotë Xhaferi

Admin

Ganiu e Xhaferoviç shënojnë ditën ndërkombëtare të boshnjakëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com