18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla

Shkup, 11 shtator – Pasdite do të ketë rritje të vranësirave dhe në pjesët perëndimore do të paraqiten kushte për reshje të shiut.

Do të fryejë edhe erë e dobët me drejtimet të ndryshueshme.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 7 deri në 16 gradë Celsius, kurse ajo e pasdites prej 24 deri në 32 gradë Celsius.

Edhe në Shkup do të mbizotërojë mot i ngjashëm. Temperaturat do të sillet prej 14 deri në 29 gradë Celsius.

Related posts

Konferencë shtypi e kryeministrit Zaev dhe kryetares së KE-së, fon der Lajen (drejtpërdrejtë)

Admin

Deponia e shetitorja në Dibër ngelën vetëm fjalë në letër, premtimet nuk u realizuan

Admin

ASHMMA: Vitin e kaluar ka rënë në minimum profiti i televizioneve në Maqedoni

Admin

Gjyqtarët nuk ndihen të lidhur mjaftueshëm me punën e Këshillit Gjyqësor, nevojitet transparencë e plotë

Admin

Kacarska e njofton Mariçiqin për kushtet e punës në Gjykatën Kushtetuese

Admin

Dimitrov: Vizita e Fon der Lajenit sinjal i fuqishëm për nevojën e fillimit të negociatave me BE-në

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com