33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Shkup, 19 korrik – Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me vranësira dhe me periudha të diellit. Pritet të ketë edhe reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në interval nga 14 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 26 deri 35 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me periudha të diellit. Pritet të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 30 gradë celsius.

Të mërkurën moti stabilizohet me rritje të temperaturave.

Related posts

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

Admin

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pritet deri 45 minuta

Admin

Promovimi i aktiviteteve verore në natyrë në Qendrën e skijimit “Kodra e Diellit”

Admin

Taksë për ruajtjen e bletëve në Maqedoni

Admin

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Admin

Në Vranjë janë vaksinuar 12 mijë shtetas të Maqedonisë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More