12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Mosmarrëveshje për pasurinë, Channing Tatum në gjyq me ish-partneren

Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë një mosmarrëveshje.

Channing Tatum dhe Jenna Dewan janë në mosmarrëveshje rreth ‘Magic Mike’, ish-çifti po luftojnë për para dhe duan një gjykatë të ndërhyjë dhe të zgjidhë mosmarrëveshjen, shkruan TMZ.

Burime me njohuri të drejtpërdrejtë i tregojnë TMZ se një nga çështjet e mbetura pas divorcit buron nga pronat që lidhen me ‘Magic Mike’, të cilin ata e ndërtuan së bashku gjatë martesës së tyre.

Jenna ndihmoi Channing të gjente një koreograf për shfaqjet e drejtpërdrejta ‘Magic Mike’ dhe ajo u zhvendos në Londër për të mbajtur familjen e tyre kur ai ishte në xhirime.

Burimet thonë se Channing dhe Jenna nuk kanë qenë në gjendje të bien dakord se si të ndajnë pasuritë nga ‘Magic Mike’.

Kohën e fundit ata ishin në ndërmjetësim intenzivc mbi përqindjet, por nuk mund të arrinin marrëveshje.

Channing e ka kthyer ‘Magic Mike’ në një biznes jashtëzakonisht të suksesshëm, me filmin, shfaqjet e drejtpërdrejta dhe një reality-shout, ndërsa burimet thonë se duhet shumë kohë që ajo çështje të zgjidhet.

Sipas dokumenteve të reja ligjore, të marra nga TMZ, Jenna po kërkon një gjykim në çështjen e tyre të divorcit për të zgjidhur një numër çështjesh, duke përfshirë një zgjidhje pronësie dhe mbështetje bashkëshortore.

Jenna aktualisht është e fejuar dhe së fundmi ka pasur një fëmijë me Steve Kazee.

Channing dhe Jenna janë në një mendje për një gjë, rruga më e mirë përpara është të lini gjykatën të ndërhyjë dhe të zgjidhë gjërat njëherë e përgjithmonë.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com