5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

“Mosha është vetëm një numër” – Ronaldo e dëshmon këtë në stërvitje

Dy skuadrat të cilat po luftojnë për t’u ngritur sa më lartë në kreun e tabelës, Roma dhe Juventusi, do të përballen mes vete të shtunën.

Në kuadër të javës së 21-të në Serie A në stadiumin e Juventusit, Allianz Stadium, do të zhvillohet sfida mes Juventusit dhe Romës me fillim nga ora 18:00.

Sot gjatë një seance stërvitore, Cristiano Ronaldo po vazhdon të dëshmojë çdo herë e më shumë që mosha është vetëm një numër për të.

Ai ka shënuar 22 gola me Bianconerët këtë sezon në 23 paraqitje këtë edicion dhe gjatë seancës së sotme stërvitore ka treguar aftësi të jashtëzakonshme me top.

Më poshtë, në video mund të ndiqni edhe lëvizjet me top të portugezit:

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com