30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Mori shumë pilula diete, reperi i njohur dërgohet me urgjencë në spital

Tekashi 6ix9ine zbuloi se u dërgua me urgjencë në spital pasi konsumoi shumë pilula diete së bashku me kafeinë.

Tekashi 6ix9ine thotë se ai u dërgua me urgjencë në një spital në Florida pasi kishte marrë shumë pilula diete dhe kishte konsumuar shumë kafeinë, shkruan DailyMail.

Artisti i “Stoopid”, sipas The Shade Room, tha se ai është mirë pas frikës së shëndetit dhe ka qenë në gjendje të vrapojë.

Reperi 24-vjeçar tha se konsumoi një ilaç të quajtur Hydrocycut, duke marrë dy herë mv shumë se sasia e rekomanduar për të humbur peshë.

Banori i Bushwick, New York tha se djersinte shumë pasi mori atë përveç se pi një kafe.

Artisti i Fefe, emri i vërtetë i të cilit është Daniel Hernandez, tha se ai shtoi shumë peshë pasi doli nga burgu në fillim të këtij viti. Ai tha se shpreson të bie në peshë.

Tekashi gjithashtu tha se ai nuk është përdorues i drogës, por i mori pilulat në përpjekje për të humbur peshë.

6ix9ine vitin e kaluar u dënua në lidhje me akuzat e trafikimit të drogës dhe armëve dhe mori një dënim më të vogël.

Ai u dënua me dy vjet burg dhjetorin e kaluar dhe u la i lirë nga burgu në arrest shtëpiak në prill pasi përmendi shqetësimet në lidhje me virusin korona, me arrestin e tij në shtëpi duke u mbyllur më 31 korrik.

SHPËRNDAJE

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More