24 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Morena Taraku merr vëmendje duke theksuar të pasmet në pozat e reja

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që shquhet për fizikun trupor dhe këtë tanimë e ka dëshmuar.

Bëhet fjalë për artisten shqiptare, Morena Taraku, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi.

E njëjta edhe këtë herë ka marrë vëmendje me disa fotografi të publikuara në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Zeshkania ka fokusuar të pasmet në pozat e reja, në një palë xhinse blu të përziera me të bardhë.

Kjo ka bërë që të marrë reagime të shumta nga miqtë e ndjekësit, komplimente për ‘look’-un e veçantë.

Postimi për pak orë mblodhi afro 30 mijë pëlqime.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

E njëjta këto ditë u përfol për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur turk, Berdan Mardini.

Megjithatë, deri më tani asgjë nuk është pohuar e as mohuar.

https://www.instagram.com/reel/CWQSxlaMOLR/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Gigi Hadid shares impact of motherhood with gorgeous new pics of ‘bestie’ baby girl

Lea Musliju

Linda Halimi: Më kanë ofruar 10 mijë dollarë për të kaluar një javë me mua

admin

Kym Marsh praises Meghan Markle and Jess Hayes for sharing miscarriage agony

Lea Musliju