20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Morena sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

Morena ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Morena Taraku ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili shumë shpejt do të jetë në ‘duart’ e dëgjuesve.

“Alexander”, mban titullin kënga e re e Morenës, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin dhe do të publikohet të enjten (5 nëntor) në orën 20:00.

Këngëtarja ka postuar një video të shkurtër, përmes së cilës sjell disa sekuenca të shkurtra të këngës “Alexandër”.

https://www.instagram.com/p/CHIoIUoHkbr/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Në atë video, mund të shohim se disa nga skenat e klipit, Morena i ka xhiruar në shtëpi, kurse disa të tjera rrugëve të Stambollit.

Këngëtarja njihet për paraqitjet atraktive në rrjete sociale, ndërsa kohën e fundit është bërë goxha aktive në muzikë.

https://www.instagram.com/p/CG2SMndlOZE/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Related posts

Dua Lipa nderohet me çmimin “Powerhouse Award” nga revista ‘Billboard’

admin

Sot bëhet varrimi i Ismet Pejës

admin

Këngëtari Jeremih po përballet me ndërlikime të rënda pas infektimit me COVID-19

admin