23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Bota

Momenti kur një person tenton të rrëmbejë një fëmijë në rrugë

Videoja e tregon momentin e tentativës për rrëmbim të një 5-vjeçari në SHBA.

Ngjarja ka ndodhur në New York, dhe ëshët fillmuar nga kamerat e sigurisë së rrugës.

BBC shkruan se teksa nëna ishte duke ecur në rrugët e Queens, më tre fëmijët e saj, një burrë i cili doli nga makina kapi një nga fëmijet dhe e futi me zor në makinë.

Por pas tentativave të shumta, nëna arriti që ta shpëtojë djalin e saj, duke e nxjerr nga dritarja e makinës.

Pas kësaj ngjarje, agresuri u arrestua nga policia dhe akuzohet rrëmbim të një fëmijë 5-vjeçar.

https://youtu.be/rwD8URwPOok

Related posts

Izraeli synon t’i zvogëlojë 85% të emetimeve të karbonit

Admin

OKB: Numri i viktimave civile në Afganistan është në rritje

Admin

Presidenti shkarkon kryeministrin e Tunizisë pas protestave

Admin

Autoritetet afgane vendosin orë policore

Admin

Dënim me burg për mohimin e gjenocidit të Srebrenicës

Admin

Presidenti kroat tallet keq me serbët

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More