30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Modelen amerikane e fotografojnë lakuriq në vaskë

Ana Cheri provokoi komplet e zhveshur në vaskë.

Ana Cheri vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjet tejet provokuese.

Në imazhin e fundit, ajo shfaqet lakuriq në vaskë, teksa ishte shtrirë, por gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Modelja nuk kishte asnjë pikë grimi në fytyrë, por edhe këtë herë të gjithë i drejtuan sytë tek trupi i saj.

Modelja së fundi ka udhëtuar për në Maldive, nga atje solli imazhe dhe video të shumta provokuese, e nuk munguan as ato ku shfaqet e zhveshur.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More