15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Mocion mosbesimi ndaj Bartomeut: Kërkohen vetëm edhe 3,000 nënshkrime të vërtetuara

Gjithsej 13,574 nënshkrime janë vërtetuar dhe vetëm 2,946 kanë mbetur për mocionin e mosbesimit kundër bordit aktual të Barcelonës për të vazhduar përpara.

Nëse nuk ka të papritura, do të duhen vetëm disa ditë që mocioni të vërtetohet dhe të thirret një referendum.

Kjo mund t’i japë fund mandatit të Josep Maria Bartomeu si president i Barcelonës në të ardhmen e afërt.

Deri më tani, vetëm 669 nga 20,687 nënshkrimet e mbledhura janë të pavlefshme dhe 5,731 janë në pritje të vlerësimit.

Duket se ka shumë gjasa të mos arrijë të përmbushë objektivin e 16,521 nënshkrimeve të vërtetuara, me grupin e ri të të dhënave që do të realizohen të martën pas orës 14:00 kur do të deklarohen më shumë nënshkrime.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com