26.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni TOP LAJM

Mjeku shqiptar nga Nju Jorku para 5 muajve paralajmëroi për prezencën e familjarëve në spitalin e Tetovës

Shkup, 10 shtator – Skender Murtezani është mjek në Nju Jork me prejardhje nga Tetova. Në një intervistë para pesë muajve ai ka paralajmëruar për dukurinë e prezencës së civilëve në Spitalin për sëmundje infektive në Tetovë. Intervistën përcilleni në videon më poshtë.

Mjeku shqiptar nga Nju Jorku para pesë muajve paralajmëroi për prezencën e familjarëve në spitalin e Tetovës

Posted by ZHURNAL.MK on Friday, September 10, 2021

Related posts

Fon der Lajen: Jap mbështetje të plotë për fillimin e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në

Admin

Grupacioni Parkland shënon 5 vjetorin e themelimit

Admin

Zaev: “Lulja e Srebrenicës” e Pçinjës te Konjari i Poshtëm është ura më e gjatë në vend që lidh dy drejtime rrugore rajonale

Admin

Presidenti Pendarovski dërgoi ruim me rastin e Ditës ndërkombëtare të shqiptarëve

Admin

Mosfunksionimi Kuvendit është në mospunën e komisioneve kuvendore, thotë Xhaferi

Admin

Ganiu e Xhaferoviç shënojnë ditën ndërkombëtare të boshnjakëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com