9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni Zgjedhjet2021

Miliarderi dibran nga Amerika, Selim Rusi përkrah Koalicionin ASH-AAA: Është koha për “Ndryshim”!

Shkup, 13 tetor – Sa afrohen zgjedhjet, vjen e zgjerohet përkrahja për kalicionin ASH-AAA. Në përkrahje të këtij koalicioni është rrehtuar edhe miliarderi dibran në Nju Jork, Selim Rusi. Ai është takuar me veprimtarin Ibrahim Kolari dhe bashkërisht kanë shprehur shpresën për “Ndryshim”.

“Ishte kënaqësi takimi me shokun tim te kahershëm Bisnismenin e sukseshem z. Selim Rusi, ne shtepine e tij.
Ne diskutuam per Dibren tonë të dashtun se dita ditës po shkatrohet, populli jo i kenaqur, andaj eshte koha per “Ndryshim”.
U ndame me shprese qe kafen e dyte ta pijme ne Diber!”, ka shkruar Kolari pas takimit.

Related posts

Zgjedhjet Lokale 2021, AP dhe PP do të monitorojnë procesin zgjedhor

Admin

Qytetarët e Maqedonisë së pari do ta dezinfektojnë gishtin dhe më pas do të votojnë

Admin

Regjistrohen 395 raste të reja në Maqedoni, humbin jetën 14 persona

Admin

Vrasje në Shkup, i biri ther nënën e tij

Admin

Reagim ASH – AA: Ramiz Merko thyen heshtjen zgjedhore, asfalton rrugë një ditë para zgjedhjeve

Admin

Finalizohet “Open Ballkan”, zyrtarizohet marrëveshja Rama-Vuçiç-Zaev

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com