27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Miley Cyrus zbulon se ajo ‘nuk kaloi shumë kohë’ duke qarë për divorcin nga Liam Hemsworth

Miley Cyrus njoftoi ndarjen e saj nga aktori 30-vjeçar Liam në gusht 2019, vetëm tetë muaj pasi ata kishin shpallur martesën.

Miley ka zbuluar se ajo mësoi të ecte përpara, pas dy vitesh ‘traume’, e cila përfshinte humbjen e shtëpisë së saj në një zjarr dhe vdekjen e gjyshes së saj të dashur, shkruan Daily Mail.

E pyetur në emisionin skandinav ‘Skavlan’ nëse ajo po bëhet më pak apo më shumë emocionale me moshën, ajo tha: ‘Nëse pyet djem që jam ndarë me ata do të thonë më pak, por unë mendoj më shumë.

“Unë kam kaluar një traumë dhe humbje gjatë dy viteve të fundit: Kam pasur një zjarr në shtëpi në Malibu ku kam humbur shtëpinë time dhe kam kaluar një divorc kohët e fundit, gjyshja ime e dashur shkoi, unë humba mjaft gjëra”, tha ajo.

“Në një farë mënyre, nuk kalova shumë kohë duke qarë mbi të dhe kjo nuk ishte për shkak se isha i ftohtë ose u përpoqa të shmangja ndjenjën e diçkaje, por ishte thjesht sepse nuk do ta ndryshoja atë.
‘Unë u përpoqa të vazhdoja të isha aktive në atë që mund të kontrolloj, përndryshe ju thjesht filloni të ndiheni sikur jeni bllokuar”, tha Miley.

Ajo tha: ‘Shëroj përmes lëvizjes. Unë shëroj përmes udhëtimeve dhe takimeve me njerëz të rinj. Ndërsa humbni një person, një person tjetër vjen në jetën tuaj “.

Related posts

“Prisoner”, Dua Lipa dhe Miley Cyrus sjellin bashkëpunimin e shumëpritur

admin

Si e kapi në shtrat Mike Tyson gruan e tij me aktorin e Hollivudit

admin

“Mbeten të korruptuar”, The Weeknd ‘shpërthen’ me akuza pasi nuk u nominua në “Grammy Awards”

admin