15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Miley Cyrus është e bindur se u ndoq nga një UFO

Miley Cyrus ka lënë pa fjalë me deklaratën e fundit.

Miley Cyrus mendon se ajo ka pasur një takim me alienët, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja 27-vjeçare ka këmbëngulur se ajo dikur kishte një ‘përvojë’ në të cilën ajo dhe shoqja e saj u ‘përndoqën nga një lloj UFO, por ka pranuar se të dyja ishin nën ndikimin e drogës, kështu që nuk ishin të sigurta për atë që panë.

“Në të vërtetë kam pasur një përvojë,” i tha këngëtarja revistës Interview. “Unë po vozisja nëpër San Bernardino me mikun tim dhe u ndoqa nga një lloj UFO”.

Ajo shtoi “Jam shumë e sigurt për atë që pashë, por gjithashtu kisha blerë bari nga një djalë në një furgon para një dyqani me tako, kështu që mund të ketë qenë ndikimi i barit”.

“Kishte këtë parmendë të madhe përpara dhe po shkëlqente në të verdhë. Unë e pashë atë duke fluturuar dhe shoqja ime e pa atë, gjithashtu. Kishte një çift makinash të tjera në rrugë dhe ato gjithashtu ndaluan për të parë, kështu që unë mendoj se ajo që pashë ishte e vërtetë”, deklaroi Miley.

Miley tha që përvoja ishte aq tronditëse sa e la atë të paaftë për të ‘shikuar qiellin’ për ditë me radhë, sepse kishte frikë se mund të ktheheshin jashtëtokësorët.

Ajo shtoi: “Unë u trondita, si për pesë ditë. Nuk mund ta shikoja vërtet qiellin njësoj. Mendova se mund të ktheheshin”.

Sidoqoftë, autorja i hitit ‘Midnight Sky’ këmbënguli se ajo ‘nuk ndihej e kërcënuar’ nga objekti fluturues i paidentifikuar.

Related posts

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Lea Musliju

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini neon

Lea Musliju

Elvana sjell në treg “Loti”

Lea Musliju

Kourtney Kardashian merr vëmendje me veshjen e cila i thekson tiparet trupore

Lea Musliju

“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian shpjegon pse kërkoi divorc nga Kanye West në finalen e KUWTK

Lea Musliju

Tom Cruise i mbeten vetëm edhe kaq ditë për të përfunduar xhirimet e “Mission Impossible 7”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More