2.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Michael B. Jordan dhe e dashura Lori Harvey duken të lumtur teksa shijuan një darkë

Çifti dukeshin shumë të dashuruar mes vete teksa po dilnin nga një restorant.

Ai e bëri zyrtare lidhjen e tij me Lori Harvey Instagram në janar – me aktorin duke folur sinqerisht për romancën e tyre këtë muaj, shkruan Daily Mail.

Dhe Michael B. Jordan dhe Lori Harvey dukeshin të dashur ndërsa shijuan një darkë në Malibu të shtunën.

Aktori i Creed, 34, dhe dashura e tij modelja, 24 vjeçare, dukeshin mjaft komod ndërsa ecnin drejt makinës së tyre pas një mbrëmjeje romantike.

Lori shfaqi belin e saj të hollë në një bluzë të bardhë të shoqëruar me një këmishë të hollë, xhinse dhe këpucë platformë ndërsa ecte së bashku.

Flokët e saj brune u tërhoqën në një stil elegant dhe ajo mbante një maskë fytyre gri. Përgjithësisht zotëria, Michael u pa duke hapur derën e makinës për dashurinë e tij para se të niseshin.

Në një intervistë të fundit me People, Michael shpjegoi pse ndihet i gatshëm të ndajë jetën e tij të dashurisë me fansat e tij.

“Unë jam jashtëzakonisht i lumtur,” tha aktori i cili zakonisht është privat.

Michael vazhdoi, “Unë jam akoma privat dhe dua ta mbroj atë, por thjesht u ndjeva sikur ishte një moment thjesht duke dashur ta vendosja atje dhe të vazhdoja përpara”.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com