13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Mexhiti: Shpresojmë ngjarje të tilla të mos përsëriten kurrë

Edhe nënkryetari i BDI-së, njëherit dhe deputet nga radhët e kësaj partie, Izet Mexhiti, ka shprehur ngushëllimet më të thella për familjarët e viktimave që humbën jetën në aksidentin në Bullgari, shkruan Zhurnal.

Mexhiti shpreson që ngjarje të tilla të mos përsëriten më kurrë.

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/6545915788816334

Related posts

Aksidenti tragjik në Bullgari, liderët e partive politike në Kosovë shprehin ngushëllime për viktimat

admin

Pendarovski – Miçel: Vazhdon përkrahja e IDN-së për demokratizimin e vendit

admin

Osmani në takim me ministrin serb të Punëve të Jashtme, Selakoviq

admin