30.6 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
Rajoni

Meta reagon pas dorëheqjes së Thaçit

Pasi Presidenti Hashim Thaçi njoftoi dorëheqjen, ka ardhur reagimi mbështetës i homolohut të tij, Ilir Meta.

Meta shkruan në Facebook se vlerëson aktin e Thaçit, Veselit dhe të tjerëve që dhanë dorëheqjen për tu përballur me akuzat në Hagë, ndërkohë që tha se ishte i bindur në pafajësinë e tyre.

Related posts

Kosovë: Në Kuvend kalon ligji për rimëkëmbje ekonomike

admin

Vuçiqi tregoi edhe një herë se është faktor kyç i jostabilitetit në regjion, thotë GDF-ja

admin

Vuçiç: Për Serbinë i papranueshëm arsyetimi se Asociacioni do të krijohet pas njohjes së Kosovës

admin