24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Mes viktimave edhe familja 8-anëtarëshe Jahi

Shkup, 23 nëntor – Tronditje e rëndë për familjarët e viktimave . Përveç familjes katër anëtareshe me dy fëmijët 4 vjeçar binjak që u shua, në këtë tragjedi humbën jetën edhe 5 nxënës të shkollës fillore “Ismail Qemali” në Shkup.

Nxënësit në këtë udhëtim ishin së bashku me familjarët e tyre. Në mesin e viktimave janë edhe tetë anëtarët e familjes Jahi.

Related posts

Të rinjtë të moshës 20-29 vjeç në shenjë të korona virusit, situata assesi të qetësohet

admin

Abazi: Drejtësia e udhëhequr nga LSDM dhe BDI për dikë nënë, për dikë njerkë

admin

Në Kuvend ende nuk ka arritur dorëheqja e kryeministrit Zaev

admin