15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Merret vendimi përfundimtar nëse duhet operuar Hazardi

Eden Hazard është lënduar përsëri dhe po vazhdon t’i mungojë skuadrës së Real Madridit.

Kjo është pikërisht faza kur klubeve iu duhen më së shumti lojtarë, ndërsa Real Madrid vazhdon të jetë pa njërin nga lojtarët e tyre më të shtrenjtë.

Tani është marrë vendim nga stafi mjekësor i Los Blancos që Hazard nuk duhet operuar.

Belgu raportohet se nuk do të luajë më asnjëherë deri sa të mos jetë i gatshëm 100% dhe kësisoj mund të humbasë ndeshjen ndaj Barcelonës.

Nuk dihet akoma nëse Hazard do të rikthehet pas pushimit me kombëtare apo vetëm në EURO 2020.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com