23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Sport Sport-al

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Didier Deschamps do të vazhdojë të jetë në krye të Kombëtares franceze.

Selektori francez, Didier Deschamps do të vazhdojë të jetë në krye të Kombëtares së Francës pavarësisht eliminimit nga “Euro 2020”.

Sipas “RMC Sport”, eliminimi nga Zvicra apo edhe disponueshmëria e Zidane nuk do ta rrezikojnë qëndrimin e Deschamps tek Franca.

Sipas artikullit, Deschamps nuk dëshiron të largohet nga Franca dhe dëshiron të vazhdojë punën e tij dhe kjo është në përputhshmëri me presidentin e Federatës Franceze të Futbollit, Noel Le Graet i cili nuk ka asnjë qëllim që ta largoje 52 vjeçarin.

Related posts

Vendimi i qëlluar Carlo Ancelottit për David Alaban – do të luajë vetëm në qendër të mbrojtjes si pasardhës i Sergio Ramos

Admin

Bamirësia e madhe e Thomas Tuchel – djali i shtëpiakes së tij kishte problem me zemër, trajneri pagoi operimin dhe pastaj iu bleu edhe një shtëpi në Filipine

Admin

Koeman zbulon detaje të një bisede me Laportan në qershor: Më tha se nuk ka besim në mua, do të kërkonte trajner

Admin

Raiola: Pogba mund të kthehet te Juventusi, te ‘Zonja e Vjetër’ kanë keqardhje që nuk e morën Donnarumman

Admin

Zhurma e deleve e zgjonin herët në mëngjes – Ronaldo ndërron shtëpi menjëherë pas kthimit te Manchester United

Admin

Eksperti britanik për menaxhimin e fushave, Dean Gilasbey, inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” – sugjeron riparimin e saj

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com