5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Meghan Markle e trishtuar nga raporti i ankesës për ngacmim

Meghan u përball me një ngjarje të pakëndshme gjatë qëndrimit në Pallatin Kensington.

Dukesha e Sussexit është “trishtuar” nga një raport që u përball me një ankesë ngacmimi gjatë kohës së saj në Kensington Palace, tha zëdhënësi i saj, shkruan BBC.

Gazeta Times thotë se Meghan dyshohet se dëboi dy ndihmës personal nga shtëpia dhe minoi besimin e një anëtari të tretë të stafit.

Zëdhënësi i Meghan tha se ishte sulmi i fundit ndaj karakterit të saj.

Kjop vjen para se intervista televizive e Meghan dhe Princit Harry me Oprah Winfrey të transmetohet të hënën në Mbretërinë e Bashkuar.

Dukesha jetoi në Pallatin Kensington për gati një vit pas martesës së saj me Princin Harry në maj 2018.

Sipas stories në Times, ankesa u bë në tetor 2018.

Pallati Buckingham, i cili është përgjegjës për punësimin e stafit mbretëror, nuk ka komentuar raportin.

Një deklaratë e lëshuar nga zëdhënësi i Meghan tha: “Dukesha është trishtuar nga ky sulm i fundit ndaj karakterit të saj, veçanërisht si dikush që ka qenë objektiv i ngacmimit dhe është thellësisht e përkushtuar për të mbështetur ata që kanë përjetuar dhimbje dhe trauma”.

“Ajo është e vendosur të vazhdojë punën e saj duke krijuar mëshirë në të gjithë botën dhe do të vazhdojë të përpiqet të japë një shembull për të bërë atë që është e drejtë dhe për të bërë atë që është e mirë”, shton deklarata.

Duka dhe Dukesha e Sussexit lanë rolet e tyre si mbretër të vjetër në mars 2020 dhe tani jetojnë në Kaliforni.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com